Sürpriz ve Evlilik Teklifi Organizasyonları | Ankara

+ Sürpriz ve Evlilik Teklifi Organizasyonları konusunda ilk ve tek: Davettürk Organizasyon / Sürpriz Ekibi

Artık çok daha güçlü ve hızlı proje üreterek birlikte fark yaratacağız. Daha büyük bir altyapı, tam donanımlı teknik elemanlar ve ekipmanlar, geniş firma ve mekan portföyü ile fikir fırtınası yapacak büyük bir aileyiz.

Sürpriz Alternatiflerimiz ve Paketlerimiz İçin Bize Ulaşın.

 sen-ve-ben-bir-omur-var-misin-benimle-evlenir-misin-davetturk

İnsanların sevdikleri, değer verdikleri kişileri; monoton yaşam tarzından uzaklaştırmak, heyecanlandırmak, fark yaratmak – farklı olduklarını hissetmek ve hissettirmek için yaptıkları beklenmedik ve özel organizasyonlara sürpriz organizasyonu deniyor.

Ancak TDK’nın Sürpriz Tanımı: ‘Beklenmeyen ve insanı şaşırtarak sevindiren veya üzen olay, beklenmedik durum’ şeklindedir. Bu da demek oluyor ki sonuç ‘Üzücü’ de olabilir. Yani; genelde SEVİNDİRME ve MUTLU etme amaçlı yapıldığı zannedilen sürprizler bazen, küçük ölçüde ‘HÜZÜN’ yaratmak amaçlı da düzenlenebilir. Tabi özün de mutlu etme amacı barındırmak şartıyla.

Sürpriz yapmak sıradan bir iş değildir. Sürpriz yapılacak kişi veya kişilerin konuya karşı duyarlılığının, ilgi alanlarının, sevdiklerinin ve sevmediklerinin bilenmesi ve uyandırılmak istenen duygunun iyi ayarlanması gerekir.

Bu nedenledir ki sürpriz yapmak isteyen kişi; güldürmek isterken ağlatabilir, aşık etmek isterken nefret ettirebilir, sevindireyim derken korkutabilir… Yani kısaca kaş yapayım derken göz çıkartabilir…

Bizim ekip olarak yaptığımızda bu işin doğru yapılmasını sağlamaktır. Yani sürprizlerde dozu iyi ayarlamak hissettirilmek istenen duyguyu tam anlamıyla yaratmaktır. Veya hüzün içeren bir sürpriz ise durumu aşırı hüzne çevirmeden üzücü sonuçların doğmamasını sağlamaktır. Özetle; Sürpriz Uzmanlığının konusu; bu beklenmedik organizasyonların hatasız, eksiksiz profesyonelce yapılmasını ve istenen sonucun alınıp, gerekli dozda heyecanın verilmesini sağlamaktır.

Konu sürpriz organizasyonları ise mutlaka bize ulaşın… En azından bir FİKRİNİZ olur.

 

manzarali-ozel-surprizler-sevlenme-teklifi-dogum-gunu-yildonumu-organizasyonlaridavetturk


Sürpriz Evlilik Teklifi Organizasyonları, Sürpriz Doğum Günü Partisi Organizasyonları, Sürpriz Yıldönümü Partileri ve Eğlenceleri

Standart Evlilik Teklifi Fikirleri: 35 farklı sürpriz paketi ve her paketimiz için farklı sürpriz senaryoları, sürpriz ve evlilik teklifi fikirleri.

Benzersiz Fikirlerle Farklı Evlilik Teklifi Senaryoları: Standardın dışına çıkarak fark yaratmak isteyenler için: “Benzersiz Fikirlerle İlginç Sürpriz Senaryoları” yazıyoruz. Birlikte, mekan ve ortam keşfi yapıyoruz, provalar alıyoruz, tüm hazırlıkları tamamlayarak, mizansen edasıyla organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Video ve Fotoğraf Çekimi: Sürpriz evlilik teklifi organizasyonunu başından sonuna kadar her ayrıntısını ve anını profesyonel ekipmanlarımız (3 ayrı profesyonel dijital fotoğraf ve video makineleri ayrıca 2 adet mini ”gizli” kameralar) ve ekibimizle kayıt ederek, organizasyon sonrası 3 iş gününde DVD film olarak adrese teslim ediyoruz.

Son Teknoloji ve Teknik Ekipmanlar: Son teknoloji Nikon ve Canon kameralar, mini gizli video kaydedici, projeksiyon cihazı, projektörler, her çeşit sürpriz ekipmanları (mumlar, havai fişek, lazer ışık sist, renkli sürpriz hediyeler, konfeti, maytap v.b) ve isteğe göre yaptırılabileceğimiz daha niceleri…

Her Türlü Organizasyon İçin Her Semtte Farklı ve Kaliteli Mekan ve Ortam Alternatifleri: Siz müşterilerimizin arzusu yönünde, mevsim, konsept, kalite, servis… koşullarına bağlı olarak, organizasyonun yapılacağı mekan ve ortam için portföyümüz de çok çeşitli alternatifler bulunmaktadır.

davetturk-organizasyon-surpriz-yapmak-istiyorum-bize-ulasin-kart-iletisim-adresnot

+ Sevdiklerinize, bir gün içerisinde; sıkmadan – renk vermeden – ölçüyü kaçırmadan –  istediğiniz sayıda sürpriz yapmanız mümkün.

 

SÜRPRİZ – EVLİLİK TEKLİFİ FİKİRLERİ ve ORGANİZASYONLARI HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

REZV: 0533 4381020 / 0506 5160694