Sürpriz Yapmak İstiyorum | Orijinal Evlilik Teklifi Fikirleri | Sürpriz Parti Organizasyonları

 SürprizYapmakİstiyorum.COM

Daha büyük bir altyapı, tam donanımlı teknik elemanlar ve ekipmanlar, geniş firma ve mekan portföyü ile fikir fırtınası yapacak büyük bir aile olduk…

 

Evlilik öncesi yapılacak tüm hazırlıklar, düğün, salon, mekan organizasyon işlerinden tutunda  düğün sonrası oturulacak evden içerisindeki eşyalara kadar hazırlıkların ve seçimin neredeyse tümünü kadınların yaptığı bir gerçek… Erkekler de hazırlık ve seçim yapıyorlar elbette ancak genellikle yardımcı oyuncu rolünde ve veznedar olarak. Şaka bir tarafa kadınların evlilik hazırlıkları döneminde kadınların işi mi daha zor yoksa erkeklerin ki mi? Çözebilmiş değilim henüz. Ancak bu hazırlıkların yapılabilmesi için öncelikle evlilik teklifinin yapılması gerekmektedir ki; işte bu tamamiyle erkeğin seçtiği, hazırlığını yaptığı ve gerçekleştirdiği bir olaydır. Ve bir kadın olarak hak vermem gerekirse günümüzde çok zor eylemdir. Çünkü kadınlar artık bu konuda da farklılık istiyorlar. Marjinal fikirlerle evlenme teklifi almak istiyorlar.  İşte bu güzel haber onlar için.  Artık erkekler bu konuda da yalnız değiller…

DaveTTürK Organizasyon olarak, bizimle irtibata geçen herkese ÜCRETSİZ sürpriz fikri veriyor ve teknik bilgilerimizi aktarıyoruz. Konu sürpriz organizasyonları ise mutlaka bize ulaşın… En azından bir FİKRİNİZ olur.

Sürpriz ve Evlilik Teklifi Organizasyonları konusunda Ankara’da ilk ve tek: DaveTTürK Organizasyon / Sürpriz Ekibi

Sürpriz Alternatiflerimiz ve Paketlerimiz İçin Bize Ulaşın.

surpriz-evlilik-teklifi-evlenme-teklifi-organizasyonlari-ankara

Artık, erkeklerin evlilik teklifi konusunda da çok yalnız olmadıklarını onlara bu alanda yardımcı olabilecek kişilerin ve böyle bir iş dalının var. İşin adı “SÜRPRİZ UZMANLIĞI”  Ve bu konuda faaliyet gösteren bir ekip Davettürk Organizasyon | Sürpriz Ekibi

İlk bakışta sıradan ve basit bir konu gibi görünse de detayları okuyunca eminiz fikriniz değişecek.

—————~~~~~—————

– Sürpriz uzmanlığı yada sürpriz evlilik teklifi uzmanlığı nedir? Ne iş yapar bu konunun uzmanları?

* Uzmanlık denince insanların kafasında farklı bir izlenim oluşuyor genelde ancak, bu bizim kendimize taktığımız bir unvan değil, her iş için bir sıfat kullanmak gerektiğinden ve bu iş için genel kanı görmüş bir unvan olduğu için öyle deniyor.

Aslında sadece evlilik teklifi konusunda değil, SÜRPRİZ yapılabilecek hemen her konuda (evlilik teklifi, parti, davet, kutlama v.b) çalışmalarımız var.

İnsanların sevdikleri, değer verdikleri kişileri; monoton yaşam tarzından uzaklaştırmak, heyecanlandırmak, fark yaratmak – farklı olduklarını hissetmek ve hissettirmek için yaptıkları beklenmedik ve özel organizasyonlara sürpriz organizasyonu deniyor.

Ancak TDK’nın Sürpriz Tanımı: ‘Beklenmeyen ve insanı şaşırtarak sevindiren veya üzen olay, beklenmedik durum’ şeklindedir. Bu da demek oluyor ki sonuç ‘Üzücü’ de olabilir. Yani; genelde SEVİNDİRME ve MUTLU etme amaçlı yapıldığı zannedilen sürprizler bazen, küçük ölçüde ‘HÜZÜN’ yaratmak amaçlı da düzenlenebilir. Tabi özün de mutlu etme amacı barındırmak şartıyla.

Bizim ekip olarak yaptığımızda budur. Yani sürprizlerde dozu iyi ayarlamak hissettirilmek istenen duyguyu tam anlamıyla yaratmaktır. Veya hüzün içeren bir sürpriz ise durumu aşırı hüzne çevirmeden üzücü sonuçların doğmamasını sağlamaktır. Özetle; Sürpriz Uzmanlığının konusu; bu beklenmedik organizasyonların hatasız, eksiksiz profesyonelce yapılmasını ve istenen sonucun alınıp, gerekli dozda heyecanın verilmesini sağlamaktır.

– Çalışma sistemimiz nasıl? Sürpriz Organizasyonunu düzenlerken neler yapıyoruz?

* Yapılmak istenen sürpriz için: doldurttuğumuz bir formumuz var. Bu formdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda şablonu oluşturup işe koyuluyoruz. Şöyle ki:

Sürprizin Konusu: Evlilik teklifi, doğum günü, yıl dönümü, kutlama, uğurlama, karşılama, tebrik v.s

Sürprizin Uygulama Alanı: Sevgili, Eş, Çocuklar, Arkadaşlar, Çalışanlar, Yaşlılar, Engelliler v.s

Uygulama Alanı İçin Özel Bilgiler: Hoşlandığı ve hoşlanmadığı konular-ürünler, ilgi alanları, sevdiği mekanlar – müzikler – kişiler v.b

Uyandırılmak İstenen Duygu:Aşk, Sevgi, Özlem, Heyecan, Umut, Bekleyiş, v.s

Sürpriz İçin Ayrılabilir Bütçe: Sürprizi yapmak isteyen belirler.

Sürpriz Programı (Fikri): Bu konu sürprizin en önemli noktasıdır. Müşterilerimizin, yapmayı planladıkları sürpriz için akıllarında bir program-fikir var ise onun üzerinden giderek gerekli düzeltme ve düzenlemeleri yaparak organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir yaratıcı program-fikir yoksa da sorun değil çünkü, yukarıdaki ayrıntıları bize bildiren her müşterimiz için, kendilerine en uygun sürpriz yöntemini ve programı hazırlıyoruz.

– Sürpriz programını-fikirlerini tüm müşterilerimizle paylaşıyoruz. Peki fikir verdiğiniz müşterileriniz bizimle çalışmazlarsa ne olur?

* Ürettiğimiz fikirler ve senaryolar firmamıza ait olduğundan kar amaçlı kullanılmadığı sürece yani bireysel olarak sürpriz yapmak amaçlı kullanıldığında elbette sorun olmuyor. Biz, dileyen her müşterimiz için, kendi profillerine en uygun sürpriz programını-fikrini yaratarak onlara sunuyoruz. Eğer kendiniz o organizasyonun hakkını vererek gerçekleştirebileceğinizi i ve bunun üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorsanız, verdiğimiz fikri istediğiniz gibi tasarruf edebilrsiniz. (Kar amacı gütmemek kaydıyla).

Biz Türkler, genel olarak yapılması gereken bir işi, konu ne olursa olsun, dışarıdan profesyonel yardım almadan önce kendimiz halletmeye çalıştığımız için, işe başladıktan sonra, nerede sıkışırsak, tam düğüm olmuş bir noktada yardım istiyoruz uzmanından… Durum o noktaya gelmeden en azından başlamadan ihtiyacınız her ne olursa olsun bizimle mutlaka irtibata geçerek en azından fikrimizi sorabilir personel, mekan, ürün malzeme tedarik v.b. konularda desteğimizi alabilirsiniz.

– Sürpriz fikirlerini kişilere özgü mü yaratıyoruz, yoksa hazırladığımız birkaç orijinal fikri hemen herkes için kullanıyor muyuz?

* Sürpriz Fikirlerimiz genelde özgün ve içeriği bize ait fikirlerdir. Sürpriz programını hazırlamak – fikirleri yaratmak için sorumlu metin yazarı v.b tek bir arkadaşımız yok. Gelen tüm talepler için ekip olarak itinayla, keyif alarak ve eğlenerek çalışarak oluşturuyoruz organizasyon planını. Her ne kadar birbiriyle benzerlik gösteren organizasyonlarımız olsa da hazırladığımız organizasyon planı büyük ölçüde değişerek her seferinde başka bir hal almaktadır.

Ama etkilendiğimiz güzel fikirler oluyor tabi. Siz Müşterilerimizin profiline ve isteklerine uygun, daha önceden uygulanmış bir evlilik teklifi fikri yada sürpriz programı fikri var ise daha önceden uygulandığını ‘özellikle belirterek’ organizasyonu düzenleyebiliyoruz.

pankartlarla-balonlarla-surprizler-syi-dt-blur

 

– Fiyat tarifemiz var mı? Neye göre fiyatlandırma yapıyoruz?

* Paket Program Organizasyonlarımız için uyguladığımız bir fiyat tarifemiz var. Belirlediğimiz sürpriz aşamaları, mekan, org. programı çerçevesinde:  konuya mekana göre değişiklik gösteren onlarca (yaklaşık 45-50) ayrı sürpriz ve evlilik teklifi organizasyonundan oluşan paketlerimiz için mevcut bir fiyat listemiz bulunmaktadır.

Ancak, farklı bir konsept ile fark yaratmak isteyenler ve standardın dışına çıkmak isteyenler için bir fiyat tarifemiz yok. Olamaz da zaten çünkü; yeni bir fikir üzerinde senaryo yazarak, oluşturulacak bu işin bedelini organizasyonda kullanılacak ürünler varsa; personel, ekipman ve teçhizatlar belirler. Yani maliyet sürpriz organizasyonu yada evlilik teklifi programının fiyatını belirliyor.

Ayrıca önemli bir not olarak şunu belirtmek isteriz ki sürpriz paketler için belirlediğimiz rakamlar hiçte uçuk olmuyor. Gayet makul ve her bütçeye uygun paketler ve fiyatlar çıkarıyoruz.

Çünkü programları-fikirleri kişilerin bütçesine uygun yaratıyoruz.

– Fiyatı maliyet belirliyor ancak genel bir fiyat aralığı vermemiz mümkün mü?

* 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişebilir bu fiyat. Fiyatı belirleyen tamamiyle organizsayon sahibinin kendisidir.

– Başka şehirlerde de bu tip organizasyonlar düzenliyor muyuz ?

* Yoğun olarak Ankara’da çalışıyoruz. Ancak Organize bir ekip çalışması gerekiyorsa ve sürpriz yada evlilik teklifi yapacak kişinin ankaraya gelme ihtimali yoksa bulunduğu şehirdede oganizasyon gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde düzenlediğimiz organizasyonlar da var.

– Bize Ulaşın / İletişim bilgilerimiz:

davetturk-organizasyon-surpriz-yapmak-istiyorum-bize-ulasin-kart-iletisim-adresnot

SÜRPRİZ – EVLİLİK TEKLİFİ FİKİRLERİ ve ORGANİZASYONLARI HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

REZV: 0533 4381020 / 0506 5160694